Duben 2013

30. 4 - Smile day :)

30. dubna 2013 v 15:22 | TeSs |  Deníček
Čauwesík jak se máte ? :) Asi si říkáte už zase deníček ? Ano ano je to tak zase pšu deníček a víte proč ? Protože mi to začalo bavit a nemam nápady na jiné články :D
Dnešní den stál opravdu za to ne jenom, že jsem se do školy těšila až zase obejmu Zuzíka, ale na všechno a hlavně, že jsem věděla, že po škole razíme s kámoškama do Plazy (nákupní centrum v Plzni). Musela jsem si koupit sluneční brýle. Škola byla celkem v poho čeština nuda jako vždy, ale hrála jsem hry na mobilu tak jsem se zabavila. Angličtina taky ušla dostala jsem dvě 1 tak to mě potěšilo, ale dneska nám angličtina vůbec nešla a učitel nám řekl, že jsme mu zvadly. A pak poslední hodina technologie jo to bylo taky v pohodě učitelka tam pořád něco říkala o cukrovce a to se o ní vůbec učit nemáme tak jsme tam dělaly kraviny s BFF ta mi pořád šimrala na ruce tužkou no nejvíc no a pak sjem zase hrála tu hru a pak jsme s BFF šťouchaly tužkama do Zuzky když usnula :D Ve škole se přeci nemá spát. Konečně hodina skončila tak jsme šli se Zuzkou k její učebně IT tam jsme jí obejmuly a vyrazily s BFF a Janinou do Plazy. Koupila jsem si úplně luxusní sluneční brýle jsou žlutý a podle holek mi fakt sluší akorát mi je BFF zabavila :D Pak jsme si šly sednou nahoru jak mají jídlo koupily jsme si něco k jídlu a pak jsme tam seděly a kecaly. Bylo to super moc jsem si to s holkama užila snad to někdy zopáknem. A teď ? Musim doma uklidit než přijede BFF budeme oslavovat Májku spolu u nás jenom škoda, že tu nemůže spát, ale stejně si to užijem bued zase kopa srandy a hlavně plánuje, že si uděláme fotku. No to teda ne :D A jakej byl Váš den ? Co plánujete na Májku ? Tak si jí užijte a zase se někdy ozvu papík :)
TeSs :)*

29.4 - Konec jako v pohádce Happy End :)

29. dubna 2013 v 19:31 | TeSs |  Deníček
Ahoojky jak se máte ? Já super a víte proč ? Už jsme zase kamarádky :) Ano je to tak i když jsem si myslela, že je mezi náma konec po dnešní hádce ve škole jsem myslela, že semnou už nikdyn nepromluví. Neuvěříte mi jak všichní koukali když jsem se do ní ve škole pustila a pak všichní volali at jí uhodim :D Ikdyž jsem na ní naštaná byla NIKDY bych jí nepraštila, ale měla jsem chuť věřte :D Ale pak i to všechno začalo docházet. Vidět jí jak se baví s ostatníma a na mě se ani nepodívá bylo to hodně těžšký v tu chvíli jsem chtěla vrátit čas nepohádat se sní začala mi strašně moc CHYBĚT.Ale nevěřila jsem, že já a ona by jsme ještě někdy mohli být kamarádky a teď ? Tomu věřím omluvila se mi i když jenom na FB, ale mě to stačí nevydržela bych to bez ní a ona bez mě byla to pr nás obě dneska velká zkouška a obě jsme si navzájem chyběly. Ona je prostě úžasná a prostě moje NIKOMU JÍ NEDAM a doufam, že už se sní nidky nebudu hádat. Zuzi <3 FOREVER. Ani nevíte jakou z toho mam radost a to jsem se dneska málem složila v autobuse byla jem na pokraji sil, ale žiju :) Děkuji všem co mi drželi palce aby se to mezi náma urovnalo. Vám patří VELKÉ díky :) Opravdu :*** <3
TeSs :)*

Téma týdne - Proč zrovna já ?

28. dubna 2013 v 13:48 | TeSs |  Témata
Ahoojky jak je ? U mě fajne asi se divíte co po včerejším článku, ale něco mi došlo a to, že si nebudu ničit život na to je moc krátkej. A pokud se semnou nechce bavit tak ať není to moje jediná kamarádka jsem obklopená lidma co mě maj rádi a nikdy mě neopustí jako BFF, Týnka atd. Ale vim jedno ona to beze mě nevydrží ona mě k životu potřebuje ne já jí.

Jak všichní blogeři víte tak téma týdne tentokrát bylo PROČ ZROVNA JÁ ?
Tak tuhle otázku si kladu pořád ať udělam cokoliv nebo když mě učitelka vyvolá k tabuli tak jí vždyckly řeknu "proč zrovna já ?" a její odpoveď je "protože jsem tě vybrala". Chtěla bych si umět na tuhle otázku odpovědět, ale někdy to nejde je to prostě ta nejhorší otázka a určitě jste si jí i Vy aspoň 1 v životě položili. Když se stane nějakej trapas tak si určitě řeknete proč se to muselo stát zrovna mě ? Ano tuhle otázku jsem si pokládala včera. Proč zrovna já všechno pokazím, ale to jsem si mohli přešíst ve včerejším článku. A co si o otázce Proč zrovna já ? Myslíte Vy ?
TeSs :)*

27. 4 - Kousek mě chybí snad zase někdy budu celá :/ :(

27. dubna 2013 v 18:00 | TeSs |  Deníček
Ahoj :/ Jak se máte ? Moje nálada je na bodu mrazu (animka odpovídá) nejradši bych se někdy zavřela a vyčítala si co jsem všechno udělala, ale to bych tam byla zavřená hodně dlouho. Proč já vždycky všechno pokazím ? Proč já si naštvala kamarádku která mě teď ani nechce vidět ? Za všechno prostě můžu já ještě aby ne. Nikdy bych nevěřila, že když na mě bude naštvaná kamarádka tak ten pocit bude jako kdybych to nebyla já prostě mě kus chybý a ten kus se jmenuje Zuzík můj jedinej a nejlepší snad pochopíš, že jsem tam s tebou čekat nemohla, ale toho se obávam ;( Ona je kus mýho života ještě s BFF Týnkou a Janinou. Tyhle holky nidky nechci zratit, ale Janinu pomalu, ale jistě ztrácím další věc co mi štve. Janina super holka se kterou jsem prokecala všechny přestávky <3 Proč mi musí odejít na jinou školu ? Porč jí máma překecávala, že tamta škola bude lepší ? Ano je to na 100% můj jedinej Hecík odchází na jinou školu takže sní budu už jenom 2 mšsíce to je děsný to nevydržim bez ní a pokud ztratim ještě Zuzku budu totálně na dně. Apoň, že mam ještě Týnku s BFF, který budou vždycky stát při mě :* Vím asi Vás to moc nezajímá, ale potřebovala jsem se někomu vypsat ;) Za přečtení VELKÉ díky :) A jak se máte Vy ? Určitě lépe než já co ?
TeSs :)*

Návody na nehty # 0,2

25. dubna 2013 v 20:16 | TeSs |  Tipy a rady
Ahoojda :) Tak jakpak dneska je ? Já jsem děsně unavená ani se nedivím dneska jsme se na praxi nezastavili asi jenom tak na 3 minuty a to jsem nestihla sníst ani svačinu tak jsem byla i ohladu :/ Museli jsem pracovat bylo moc práce museli jsme dělat normálně výrobu a pak jsem dělali asi ještě 9 dortů fůů bylo toho fakt dost bolí mě nohy aspoň, že je pátek a o víkendu si odpočnu :) Ale v sobotu budu zase dělat dort doma, ale jenom šlehačkovej s ovocem :) Nechce mi pomoct co tam mam dát za ovoce ? Něco co seženu ;D

Mam tu zase nějaké tipy na nehty kdyby jste se nudili s chtěli jste inprovizovat s převapit kamarádky s cool nehty můžete zkusit něco s tohodle :) Mě se všechno líbí, ale jsem antitalent vím jak by to dopadlo :D


Tak mi zítra držte palce ať to na praxi přežiju, protože nwm nwm :D Pokud si zítra stihnu ty dorty všechny vyfotit tak Vám sem dám fotky dortů co jsme dělali na praxi jsou boží úplně všechny :) Líbí se Vám nehty ?
TeSs :)*

Vyřazovačka s 1D - 15. kolo

24. dubna 2013 v 21:00 | TeSs |  Vyřazovačky
Ahojky jak se máte ? Já bych se měla dobře kdybych neměla den blbec všechno se hroutí :( Moje hodně dobrá kamarádka která mi vždycky radila s láskou a se šim odchází na jinou školu tím pádem je jasný, že oni přijdu což se mi nechce na to si jí moc cením, ale už se stim asi nedá nic udělat :( A jakej den jste měli Vy ?

Je tu další kolo vyřazovačky minule vypadla fotka č.24 tím pádem Harry už tam má poslední fotku jsem zvědavá jetli bude on jako rpvní kdo vypadne :)


Jsem opravdu zvědavá kdo půjde ven jako další. Tak koho vyřadíme ?
TeSs :)*

23.4 - Super den s ní <3

23. dubna 2013 v 20:03 | TeSs |  Deníček
Ahoojky jak se máte ? :) Já úplně super, protože jsem zase strávila super odpoledne sní <3 Ráno asi jako každé ráno na praxi jsem zase jela s kámoškou v 6 autobusem a nepochopim jak mi to děláme, ale zase jsme se smály od ucha k uchu, protože jsme zjistily, že ridiči autobusů jsou skoro něco jako roboti ještě jsme seděli kousek od řidiče bůh ví co si o nás myslel, ale mi jsme se s Týnkou bavily to nemělo chybu. Na praxi to bylo celkem fajn i když 6 hodin v kuse dělat jedno a to samý a to balit kávový zrna byl dcl záhul, ale ubýhalo to rychle z důvodu těšení se na odpoledne, protože jsem věděla, že na mě čeká BFF kterou jinak přes praxi nevidím ;( Konečně přišla ta naše oblíbený slýchaná hláška od mistrový "jděte do šatny" konečně se blížilo to, že se po víkendu budu moct obejmout BFF. Šly jsme ještě s jednou kamarákou do Plazy (obchodní centrum v Plzni) a užily si to, že jsme zase ta naše trojka pohromadě to znamená já, Miška (BFF) a Zuzík :) A pak jsme jeli zase autobusem domů to jsem zjistila jednu suepr věc a to, že BFF u mě nejspíše bude přes Májku ještě to musí domluvit doma, ale na 80% jí strávíme spolu oujééé :) Pak jsem přijela domů unavená od tich záchvatů smíchu snima tak jsem odpočívala :D A jakej den jste měli Vy ? Snad byl taky takhle záživnej už od rána :)
TeSs :)*

Lucka Vondráčková - Zombie :)

22. dubna 2013 v 20:36 | TeSs |  Hudba
Ahoooj :) Jak se máte ? Já skvěle pro včerejším hokeji ještě abych se měla blbě. Týjo to byly nervy když jsme dali góla my jako Plzeňáci tak Zlín dorovnal když zbývalo 10 sekund do konce vedli jsme 3:2 mi s kámoškou jásaly, že to dáme a Zlín dá taky 3 góla tak 2x prodlužovali a pak Straka zaválel a dal 4 góla a tím pádem Plzni zařídil to, že jsme mistři extraligy :) Jsme prostě jedničky ;)

Konec mých blábolů, ale mam prostě radost :D Už jste slyšeli novou písničku od Lucky Vondráčkové ? Mě jí poprvé pustila kamarádka a zalíbila se mi je úplně luxusní a ten klip nemá chybu teď tu písničku posloucham pořád ;) Tak pokud jste jí ještě neslyšeli tak si jí rozhodně poslechněte tady:


Tak snad se Vám písnička líbila stejně jako mě :) Líbila se Vám ?
TeSs :)*

14. hodnocení blogu http://gomma.blog.cz/

21. dubna 2013 v 19:20 | TeSs |  Blogy ostatních
Ahoojky :) Tak dneska jsem tu už po 2. chtěla bych Vám aspoň drobet vynahradit tu moje velkou neaktivitu. Jinak jak jsem psala koukam na hokej už je po 1/3 a zatím je to bez gólu, ale snad se Škodováci polepší a ten titul pro naší Plzeň prostě vyhrajou no uvidíme :) Kdo taky kouká na hokejové finále ?

Majitelka: Ley
Blog je spíše pro holky :)


Celkový dojem:
Tento blog naštěvuji celkem často i když moc nekomentuji, ale líbí se moc její články a celej blog je prostě super určitě všem ho doporučuji :)
10/10

Design:
Tak k tomu nemam co vytknout. Je nádhernej ty barvy no prostě nemam slov. Nonsiie je šikovná grafička její laye jsem viděla už na více blozích a jsou krásný. Myslím, že Ley si vybrala krásnej
10/10

Menu:
Menu je pěkné. Ladí s designem a najdu tam vše co potřebuji jako je např. pár informací o admince, rubriky, něco o blogu, ikonka, affs a ani TopList nechybí
10/10

Články:
Tak o tich nwm co bych měla více psát. Jsou prostě krásný nádherně se čtou a vždycky maj hlavu i patu. Adminka tohle prostě umí a tohle já oceňuji.
10/10

Aktivita:
Je krásná. U článků má spousta komentů což se ani nedivim takový krásný články se musí perfektně komentovat :)
10/10

Blog celkem získal 50 bodů z 50 :)

Blog získal plnej počet bodů což jsem teda očekávala tento blog je prostě bez chybičky ;) Souhlasíte ?
TeSs :)*

Outfit # 0,2 - Summer time :)

21. dubna 2013 v 13:47 | TeSs |  Móda
Ahoojky :) Na to, že jsem na blog už dlouho nic nepřidala tak včerejší náštěvka a komenty byla úplně bomba je vidět, že jste na blog nezapoměli :) Proto se pokusím zase přidávat denně. Dneska od 18:15 musim koukat na hokej jak jsem psala včera snad ten titul získáme no uvidíme :)

Tady jsem připravila outfit :) Vím není to graficky moc zpracované, ale nejde tady přece o grafiku, ale přeci o to oblečení co jsem vybrala nemam pravdu ? Taky tady je snad se Vám bude líbit :)


Líbí se Vám z toho něco ?
Pokud ano co ?

Tak snad se Vám aspoň něco málo líbí :) Dneska večer oběhnu affíky a snad se zase ozvu co nejdříve
TeSs :)*

20. 4 - Hokej :)

20. dubna 2013 v 12:51 | TeSs |  Deníček
Ahoj :D Tak přesně takhle jako timhle kočičkam v animaci se mi protáčeli oči po včerejší zápasu v hokeji na kterej jsem koukala čekala jsem výhru. Ano asi si říkáte, že jsem holka a koukam na hokej ? No a co vadí Vám to ? Mě ne koukam na něj s kamarádkou takže když něco potřebuji vědět můžu jí písnout a vím, že ona o hokeji a fotbalu ví všechno. To ona mi nakazila hokejovou horečkou a teď musím koukat na každej zápas :D Jak já jí miluju :* <3 Ve včerejším zápasu jsme hráli o titul ano přesně tak naši Plzeňský "indiáni" hráli o titul se Zlínem, ale moc se jim to nepovedlo prohráli jsme, ale ještě pořád máme jednu šanci hrajem se Zlínem znova zítra ve Zlíně a jak se říká: Zlín je silnej venku, ale doma jsou slabý tak snad je u nich doma dáme :) Ten titul prostě musí být náš. Jak řekla kámoška když vyhrajem nechá se obarvit na modrobílou a když to projedem půjdem spolu a spálíme dresy :D Tak snad nedojde k tomu pálení!!!

HC ŠKODA PLZEŇ je prostě nejlepší :)

Jinak chci se omluvit za neaktivitu, ale nějak nemam náladu psát na blog nevím proč vždycky mě to bavilo a teď se mi moc nechce, ale snad se to zase zlepší dneska už tam nálada zase byla proto je tu článek :) Tak užívejte víkend :-*
TeSs :)*

Recenze na film ... Méďa :)

14. dubna 2013 v 13:04 | TeSs |  Filmy
Ahoojky :) Jak se máte ? Zase neděle co ? Zíra zase do školy, ale já se dcl těším protože zase budu sní <3 S mjí BFF to budou zase zážitky. Ikdyž ještě dneska se musim učit a dopsat ty sešity. Poradím Vám nepůjčujte sešity nikomu aby jsmte nedopadli jako já půjčite sešit kamarádce ona ten den nepřijde a Vy si to pak budete muset doma dopisovat :D Takhle jsem dopadla já musim do dopsat suroviny a matiku grr :/ Nechce se mi, ale musim

Mam tu recenzi na film: Méďa

Komedie / Fantasy
USA, 2012, 106 min

Režie: Seth MayFarlane
Scénář: Seth MayFarlane, Alec Sulkin, Wellesley Wild
Kamera: Michael Barrett
Hrají: Seth MacFarlane, Mark Wahlberg, Mila Kunis, Giovanni Ribisi a další...

John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek - John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá

Moje recenze:
Film je pěknej mě zaujal humornými hláškama a scénkami. Koho napadl tento film tak to klobou dolů protože tohle všechno co ten film obsahuje muselo být těžšké vymyslet. Film doporučuji asi všem kdo mají rádi srandu a komedie. Ten kdo si film zkoukne podle mě nebude litovat :)

Viděli jste film ?
Pokud ano co na něj říkáte ?
TeSs :)*

Vyřazovačka s 1D - 14. kolo

13. dubna 2013 v 14:52 | TeSs |  Vyřazovačky
Ahoojky :) Jak je ? Jůů konešně sobota a já se vyspinkala vstávala jsem až v 9 hodin rozhodně lepší než v pátek když jsem stávala v 5, ale co pořád lepší než ve 4 na praxi :) Na dnešek nemam naplánovaná nic jenom hrátky se psem a možná půjdu ven s kámoškou z vedlejší vesnice, ale to ještě nwm jistě ona určitě jako vždycky nebude doma :D

Mam tu další kolo vyřazovačky a vypadla fotka číslo 15. Možná si říkáte, že konečně vypadl i Louis a jak napsala k minulému kolu Anýý on je asi fakt fotogenický protože dotedˇměl pořád 5 fotek a tedˇuž teda ne už má jenom 4, ale stejně pořád nejvíc myslím, že on je můj typ na vítěze, ale co všechno se ještě může milionkrát změnit ;)


Už teď vymýšlim co bude jakodalší vyřazovačka, protože podle pořtu komentů to vypadá jako kdyby Vás to bavilo tak snad Vás to aspoň drobet baví :) A která fotka půjde ven jako další ?
TeSs :)*

12.4 - Spring is here :)

12. dubna 2013 v 19:12 | TeSs |  Deníček

Že tam animka je krásná ? Mě se hrozně moc líbila já jí sem prostě musela dát oni jsou tak rozkošní :)
Ahoojky :) Jak se máte ? Já super, protože dnešní praxe zase stála za to už od 6 ráno se dneska směju tak ještě aby ne když mě i Týnce už od ráda hrabe jako vždycky :)

Dneska ráno jako každé ráno při praxi jezdíme s Týnkou v 6 hodin všichni kolem nás spí a mi s Týn s veselou náladou a s úsměvem od ucha k uchu :D Když jsme přišli na praxi to taky nemělo chybu byly jsme rozjetý už z autobusu tak se Týna rozhodla, že bude bafat na lidi co budou přicházet vylekala jenom 2 holkym ale stálo to za to :D Praxe ? No radši no comment. Smáli jsme se pořád a potom ty hlášky Kristýny ze třeťáku úplně zabíjely nejen nás, ale i mistrový kolem zase perlila jako vždycky :)Těšila jsem se, ale na odpoledne kdy jsem věděla, že na mě bude čekat to moje zlato největší moje BFF áá já jí mam tak ráda a těším se na příští týden zase celej bude prožitej jenom sní. Užiju si ho jak se patří když na praxi nás rozdělili :/

Jůůů dneska úplně luxusně svítilo sluníčko a bylo teplíčko :) Už asi konečně ta strašná zima odešla a přišlo slibovaný jaro na který se všichní těšíme :) I když ráno vypadalo, že bude pršet i odpoledne to bylo zatažený ještě BFF říkala už zase bude pršet a teď k večeru ? Svítí sluníčko a venku je nádherně tak jsem tam byla jak dlouho. No radši budu končit stejně to nikdo nečte :DD Tak se mějte a úževejte sluníčka dokud svítí ;)
A co plánujete na víkend ?


TeSs :)*

Colorka 0,02

10. dubna 2013 v 20:18 | TeSs |  Grafika
Aloha, Hello :D Ano ano zase mi dneska kapánek hrabe, ale to je kvůli tomu, že jsem zase viděla BFF kterou normálně přes praxi nevidím :/ A jak se máte ? Já super kdybych nebyla takovej ANTItalent. Ono na prai je málo práce, ale já se stejně zranim dneska jsem se řízla do kloubu což bolí ještě teď a pak jsem se spálila no jak říkam jsem šikulka ;)

Zase jsem tu s nějakou tou grafikou. Zkusila jsem uděla colorku kterou jsem dělala asi na 3x protože požád tam byly nějaké nedostatky, ale teď se mi to dcl i líbí tak proč to sem nedát né ? Máte to tu jak to bylo před tím a potom po colorizaci :)


No není to nic překrásnýho přece víte, že jsem ANTItalent :D Líbí se Vám to ??
TeSs :)*

Města který chci naštívit :)

9. dubna 2013 v 19:20 | TeSs |  Témata

Ahoooj :)* Jak se máte ? (Že ta animka je úžasná je mě líbila já jí sem prostě musela dát to jinak nešlo) Já se mam unaveně ono celej den dělat 1 a to samý a ještě při to chvátat když toho musíte udělat hodně a pak nestíháte no myslela jsem si snad, že tam umřu a to jsem zjistila, že to samý budem dělat i zítra takže fakt senza snad toho nebude tolik jako dneska :DD

Paříž:
Město kam bych se jednou opravdu chtěla podívat buď s kamarády nebo s přítelem až nějakýho budu mít. Prostě Paříž město snů já tam chci jéét :) Chci se projít po Eiffelovce podívat se po krámech atd.

Londýn:
Další město snů. Já tam chci lákají mě všechny ty památky a všechna ta jejich kultura ty jejich zvyky a všechno. No uvidíme třeba i já si někdy splnim sen a uvidím ty parání telefonní budky a projedu se v dvoupatrovým autobusem :)

New York:
Já věřím, že se tam jednou podíváme já i moje BFF. Chceme tam prostě spolu jet a jsem zvěavá jestli to fakt vyjde, ale mohlo by mi si s BFF uskutečňujeme všechny naše sny tak třeba vyjde i tenhle výlet do New Yorku ;)

Tady tak zkráceně aby jste věděli kam bych se chtěla podívat :) A kam by jste chtěli Vy ?
TeSs :)*

Superstar 2013 - 3. finále :)

8. dubna 2013 v 18:39 | TeSs |  Stars
Ahoojky :) Jak je ? U mě celkem fajne, ale jsem hrozně unavená z praxe bylo straně moc
práce vůbec jsem to nečekala jsem totiž zvyklá tak trochu na něco jiného ,
ale zvládla jsem to takže cajk ;)
Tady Vám přináším zhodnocení včerejšího finálového večera ze superstar ;) Jinak chtěla bych se omluvit, ale
nemam názory poroty :/ Vím slibovala jsem to, ale jak jsem to nějak si zapisovala potom v tom byl
zmatek proto tu bude kdo co zpíval a můj názor ;)

Veronika Stýblová:

Veronika si pro rockovej večer vybrala písničku Stay od Shakespeare´s sisters.
Myslím si, že Veronice se to povedlo ona má úžasnej hlas moc se mi líbí a já týhle holce prostě fandim :)

Tereza Mandzáková:

Terezka si vybrala písničku F**king perfect od zpěvačky Pink.
Písnička známá asi nejsem jediná kdo si v duchu prozpěvoval sní písnička krásná a pro Terezku skvělej
výběr nemam slov. Podle mýho se k Terce hodí jinej styl a ne zrovna rock, ale vybrala si
skvělou písničku proto si myslím, že i tuhle rockovou zkoušku zvládla na 1 :)

Daniel Šmidák:

Daniel si vybral písničku Mama, I´m Coming Home od Ozzy Osbourne.
Tahle volba nebyla Danielovo nejsilnější. Mohl vydat lepší výkon, ale stačilo si vybrat jinou písničku,
ale co Daniel si vybral tuhle nebylo to nejhorší, ale zrovna nebylo nejlepší. Mohlo
to být lepší

Jaroslav Smejkal:

Jaroslav si vybral písničku Se on Fire od Kings of Leon.
Tohle se Jardovi povedlo veřila jsem v to, že jemu se rockov kolo povede a ano nezklamal.
Rozhodně dával palec nahoru (y) a nemyslím si, že byl zrovna Jarda byl favorit
na vypadnutí ;)

Kristína Debnárová:

Kristína si vybrala písničku Complicated od Avril Lavigne.
Pro Kristínu správná volba písnička jí sedla a dobře se to poslouchalo. Moc se mi to líbilo
myslím, že kdyby to slyšela Avril, že by se jí to taky líbilo :) (y)

Martin Šafařík:

Martin si vybral písničku Enter Sandman od Metallicy.
Martin do toho určitě dal všechno a myslím, že se mu to povedlo on má i rockoej hlas a pokud
se bude i po Superstar věnovat hudbě myslím, že jeho styl bude právě
rock on má na to dobrej hlas :)

Virgínia Buberníková:

Virgínia si vybrala písničku Enjoy the Silence od Linkin Park.
Ať tahle holka zpívá cokoli jí to prostě půjde. I tahle písnička se jí povedla jako kdybych slyšela
originál :) Myslím, že nejsem jediná kdo má tento názor (y)

Adam Kukačka:

Adam si vybral písničku Rebel Yell od Billiho Idola.
Že Adam na to má jsme zjistili už ve 2. finále. Na to, že tomuhle klukovi je teprve 16
let má dobrej hlas a ve superstar by to mohl dozáhnout daleko, ale
uvidíme ;)

Sabina Křováková:

Sabina si vybrala písničku I Don´t Wanna Miss a Thing od Aerosmith.
Sabča můj favorit týhle holce já budu fandit tak dlouho dokud ve Superstar bude podle mě to ona
bude Superstar 2013 její hlas je dokonalej a prostě nemam slov jenom Sabi DO TOHO DÁŠ JE :)

Štefan Pčelár:

Štefan si vybral písničku Beat It od Michaela Jacksona.
Dobrej výběr a slušně zaspívaná písnička nemyslím si, že by Štefan měl dneska vypadnout ;)Tak to byly oni 10 finalistů kteří měli za úkol na dnešní večer si připravit rockovou píseň všichni
zadání splnili, ale už bylo jenom na nich jakou si vyberou písničku a jak to pak
před porotou a diváky předvedou ;)
Někomu se to povedlo na 100% a někomu naopak ne, ale co rozhodli to diváci a myslím, že všem bylo jasný
kdo vypadne.

Bohužel, ale někdo vypadnout musel a 3. finálové kolo to byl

Daniel Šmidák.


Koukali jste někdo ?

Tak snad si to aspoň někdo přečte dělala jsem se stim článkem asi hodinu nějak okolo hoďky :)
TeSs :)*

Superstar 2013 :) 0,1

7. dubna 2013 v 15:04 | TeSs |  Stars
Ahoojky :) Jak pak je ? U mě celkem fajne akorát zase zítra praxe což se mi moc nechce,
ale musím když jsem na minulé nebyla kvůli nemoci :D Ale co snad to přežiju.
Vím zase jsem se 2 dny neozvala a důvody jsou v pátek jsem vůbec, ale vůbec neměla nápad na článek
nic jsem nevymyslela a včera jsem byla celé odpoledne za dědou v nemocnici pak jsme
ještě jeli nakoupit s tetou a pak jsme slavili tátovo narozky takže nebyl čas, ale jsem tu dneska s takovým pro
někoho asi "trapným" nápadem na článek/y ;)

Jak všichni víte už nějakou dobu každou neděli na TV Nova běží už 4. řada Superstar.
Já se rozhodla, že začnu o Superstar psát pravidelné články a to asi každé
pondělí shrnu nedělní večer a bude tam co finalisté zpívali jak se k tomu vyjádřila porota a můj
názor :) I Vy budete moct vyjádřiv svůj názor v komentech myslím, že to bude super.

Shrnutí doposudní Superstar:


Celou touhle tedy 4. řadou nás provází jako vždy 2 moderátoři, ale letos to není Leoš Mareš a Tina jako
vždycky, ale tentokrát je to Zorka Kepková a Roman Juraško.
Oba jsou to mladí moderátoři, ale myslím, že jim to jde super :)

Zbytek v C.Č.

Vyřazovačka s 1D - 13. kolo

4. dubna 2013 v 18:36 | TeSs |  Vyřazovačky
Čusík :) Jak se máte ? Já fajn, ale dnešní den bych radši nekomentovala :D Tak už radši nepíšu nic

Je tu další kolo vyřazovačky. Minule jste vyhodili fotku Zayna která mě se osobně
celkem dost líbila, ale to je na Vás ne na mě :)

Kdo vypadne jako další ??

Jinak affs asi rušit nebudu :)
TeSs :)*

Pitbull - International Love feat.Chris Brown :)

3. dubna 2013 v 18:20 | TeSs |  Hudba
Ahojda :) Jsem ráda, že jsem se u minulého článku rozepsali je vidět kdyby Amanda žila
v Česku určitě by jí někdo pomohl :) Ale nebudem se o tomhle přeci
už bavit, protože to co se stalo stalo se a vrátit to nejde jenom víte, že Amanda není už mezi náma ;)

Mam tu pro Vás zase písničku kterou znam od svý BFF a je úplně luxusní jojo
Pitbull u nás teď jede pořád ho posloucháme. Zase něco novýho než když jsem pořád poslouchala
jenom Skipa nebo Reaga :)
Tak tady je určo jí znáte, ale ta písnička je krásná a já jí sem musim dát :)Líbí se Vám ?
Máte rádi Pitbulla ?

Jinak pořád přemýšlim nad tima affs a nějak pořád váham, ale vím jedno i kdybych
affs rušila všechny affíky co tam mam si necham nikoho nesmažu
protože za dobu obíhání se vaše blogy staly mémi oblíbenými a nechtěla bych o nikoho přijít neříkam
i ve smazaných affs byly oblíbenci, ale taky tam byly blogy na které chodim z povinnosti
a to nechci ;)
TeSs :)*