Květen 2013

Taylor Swift - 22 :)

31. května 2013 v 18:13 | TeSs |  Hudba
Ahoojky :) Tak jak se máte ? Dneska mam zase dobrou náladu a to jenom díky Míše :D Jako s tebou dneska fakt nejvíc a celé odpoledne bylo díky tobě záživnější naše zážitky nezapomenutelný. Nejdří v tom největším lijáku jdeme skoro přes celou Plzeň ne vůbec jsme nebyly mokrý :D To se mi jenom zdálo ;D A pak na busáku. Batmen a nebo retardovaný Herry Potter. A nebo ta babča jak si sedla na mokrej deštník a pak si to vyměnila za noviny :D No dnešek zase stál za to. Nechápu proč zrovna my 2 máme tolik zážitků, ale děkuju moc. MÁM TĚ RÁDA <3
Nojo konec keců jdeme radši na článek :)

Mam tu video od Taylor Swift. Je to písnička z jejího alba Red které posloucham pořád a je to písnička 22. Písnička i videoklip je moc pěkné a můžete si všimnout, že animka co mam v menu je přesně s tohodle videa :) Tady je video:

Tak já se zase loučím :) Líbí se Vám video ? Máte rádi Taylor Swift ?
TeSs :)*

Vyřazovačka s 1D - 18. kolo

29. května 2013 v 17:18 | TeSs |  Vyřazovačky
Hello, Čusík no prostě všem Ahoj :) Dneska mi dcl dost hrabe asi to bude tím, že jsem až po uši zamilovaná potom, že jsme nepsali test z chemie (píšem ho zítra :D) a taky, že asi budu mít 1 z pololetky z matiky no prostě bomba den :)

Mam tu další kolo vyřazovačky. Už 18. Celkem jsem se divila když jsem zjistila, že vypadává fotka číslo 12. Zrovna tuhle fotku jsem nečekala, že vypadne, ale co. Ta fotka která vypadne závisí jen a jen na Vás :*


No nic já se zase pádím učit chemii držte palce musim dostat za 1 :) Večer běhnu affíky. Tak která půjde ven jako další ?
TeSs :*

28.5 - Fuck school ;)

28. května 2013 v 19:45 | TeSs |  Deníček
Ahooj :) Dneska zase bude jenom deníček jinej článek bohužel nestíhám ;)

Dnešní den byů jako každý takový obyčejný než mi v 7 hodin ráno zavolala Týnka jestli za ní nepřijdu do nemocnice. Hned jsem řekla, že ano, protože co bych pro ní neudělala. Až když jsem položila telefon začala jsem přemýšlet jak tam asi dopajdam :D No ve škole to bylo celkem dobrý když mi učitelka při češtine řekla ať jdu napsat na tabuli větu a já na ní musím a ona ano musíš tak sem se zvedla s ortézou přes celou nohu a šla jsem učitelka vykulená :D Ona prej to si měla sedět a já na ní vy jste mi, ale řekla, že musím :D Pak angličtina dostala jsem dvě 1 a mam 2 na vysvědčení ;) Jinak z češtiny mam 2 na výzo jupíí. A pak technologie to přišla třídní učitelka a říkala nám o tom výletu pořádanej z praxe pojedem do muzea čokolády těšing. Určitě Vám se hodím report a možná i nějaký fotky když budu fotit. Konečně konec školy vyrazily jsme s Míšou (BFF) na tramvaj. Jely jsme jenom 2 zastávky tak jsem jízdu nějak přežila. S Týnkou jsme byly asi hodinku a půl a vidět jí tam ležet v bolestech bylo mi jí hodně líto, ale snad už to bude jenom lepší. Já musela v půl 1 k doktoru u nás ve městě na kontrolu s nohou spíše s kolenem. Už je to lepší jenom pořád musim mít ortézu :/ Teď se učím na zítřejší pololetku z matiky a písemku z chemie tak držte palce ať to zvládnu :) A co Vy jakej byl Váš dnešní den ?
TeSs :*

Recenze řasenka Infinitize od Avonu :)

27. května 2013 v 18:40 | TeSs |  Kosmetika
Ahooj jak se máte ? Já nic moc ;) Důvody bych nějak neřešila, ale jsem tu jen na moment, protože za chvíli musím se psem na očkování tak jsem tu fakt jen na momentík :)
Je tu první recenze na kosmetiku na tohle blogu snad se Vám bude líbit a třeba někoho zaujme :)

Řeč je o řasence Infinitize od značky Avon


Cena: 119 z katalogu :)
Očekávání: o 120% dělší řasy
o 300% více natočen řasy
a o 500% více pozdvednut řasy :)

Moje recenze:
Když mamka přinesla domů katalog od Avonu tak hned na první pohled zaujala tahle řasenka. Nejenom cenou, ale vším co o ní psali. Hned jsem mamce musela říct, že jí chci. Když mi jí mamka přinesla a vyndala jsem jí s krabičky líbil se mi kartáček jeho tvar.
Druhý den na prai ráno jsem musela řasenku vyskoušet. Sama jsem nevěřila svým očím jak se snad nanáší, ale po pár vrstvach začala řasy slepovat. Nevím komu se tohle líbí mě třeba moc ne proto si tich vrstev nedávam tolik, ale zase když si jich dáte málo není to moc poznat.
Celkov hodnocení:
+ Řasy po nanešení jsou mnohem delší :)
+ Cena (Nebyla tak drahá)
+ Výdrž (Vydrží dcl dlouho)

- Po více vrstvach slepuje řasy

Nemyslím si, že by tahle řasenka patřila k tim horším znma ještě horší takže bych se nebála jí doporučit :) Příště si, ale asi zvolím jinou abych vyzkoušela i něco jiného ;)
Tak snad se Vám první recenze líbila :) Jakou řasenku máte Vy ? Vyzkoušíte tuhle ? Chete zase někdy další recenzi ?
Foto by me (TeSs)
TeSs :*

26. 5 - Učení a učení :/

26. května 2013 v 13:48 | TeSs |  Deníček
Ahojky :) Ano ano zase Vás budu zatěžovat deníčkem, ale nebojte se od zítřka začnou jin články jako třeba recenze další hodnocení blogu sem tam občas deníček, tip na hudbu atd.
Dneska zase neděle a zítra zase do školy co ?? Kdo se těší a kdo naopak ne ? Já se dcl těším zase budu celý dny snima. Zase jezdit ráno v 6:10 s Týnkou a BFF těšing. Jinak dnešní den stojí za nic. Počasí pod psa tak to nemůžu tráit ani venku se psem a kamarády. Sedím doma s učím se už od rána. Ještě jsem dělala seminárku do školy tak snad jsem to udělala dobře. Jinak mohli jste si všimnout nového vzhledu blogu dělala jsem to já tak snad se Vám to líbí :) Za chvíli budou prázdniny už máte nějaké plány ? Já ještě ne asi budu doma se psem někdy vyrazíme s kámoškama na nákupy do Plzně, ale jinak budu relaxovat před druhákem. Už nevím co psát ;D Jinak zítra asi půjdu doktoru bojím bojím :/ Včera jsem si něco udělala s rukou jsem sní bouchla o zeď mělaj sem tam bouli a pak to bylo i fialový ale během hodinky tam nebylo nic jenom při vzpomínce to bolelo a dneska ?? To mam natelký a bolí to vůbec nwm co stím mam :( Tak mamka řekla, že po škole skočíme s tátou k doktoru tak mi držte palce ať tam nemusím nebo ať to dopadne dobře. Pokud zase zítra nebudu na telocviku cvičit copak si asi paní učitelka pomyslí ? :D před 14 dny jsem necvičila z důvodu, že mi bolelo koleno z běhání s kámoškou a kdybych necvičila ani zítra no to bude ještě zajímavý :DD Tak já se loučím jdu ještě dát jiné obrázky do menu. A co dneska děláte Vy ? Tak zatím páčko :)*
TeSs :*

Diplom od Jany :)

22. května 2013 v 14:52 | TeSs |  Od Vás :)**
Ahoojky :) Tak dneska se zase hlásím. Skončili jsme dřve na praxi a venku prší tak ani nikam nemůžu jít :/ Jinak k té přezdívce ještě nad tím budu přemýšlet, ale líbí se mi návrh od Claire jako Thea ;)

Mam tu krásnej diplom s pejskama od Jany z blogu http://jana-janishka.blog.cz/ moc děkujů je krásnej :) Snad nevadí, že jsem ho zveřejnila i na svém blogu, ale mě se líbí tak co :)
Vím dnešní článek stojí za nic, ale nic jiného mě nenapadlo tak se nezlobte :) Líbí se Vám ? Co chcete jako další článek ?
TeSs :)*

21. 5 - Blbnutí s kámoškou na praxi :)

21. května 2013 v 15:12 | TeSs |  Deníček
Ahoojky jak se máte ? Vím dlouho jsem se neozvala, ale teď mam toho moc :/ Škola musím se učit je před vysvědčení a ještě když já mam týden školu a týden praxi je to mnohem složitější. Pak mam praxe a to jezdim domů celkem pozdě i když dneska jsem přijela včas a to je důvod, že jsem nešla nikam s BFF. A pak ještě mam psa se kterým musím trénovat a díky začínajíc sezóně je tréninku mnohem více :( Tak se nezlobte.

Dnešní praxe zase byla suprová a to jenom díky ní :) Ráno v autobuse nezapomenutelný chvilky. Nechápu jak se můžeš v 6 ráno smát a vymýšlet vtipy a takový nesmysly jako mi 2. Přijdem na praxi kde nám mistrová oznámila, že já s Týkou uděláme ovocný košíčky. Hned jsem věděla, že to nedopadne dobře. Nejdřív jsme si musely uvařit krém kde jsem prohlásila, že tam strávim celý mládí protože to vůbec nechtělo vařit. Nakonec jsme košíčky zvládly bez problému, ale ty naše hlášky byly nejvíc. V šatně jsme si zase dělaly srandu z Niki, ale nej enom já s Týnkouk ale spíše ostatí, ale jí to prej nevadí. Po pauze jsme expedovali což byla celkem v pohodě ikdyž jméno Jedlík bylo dost dobrý a ještě k tomu když si proto co měl objednáno přišel tak viděl jogurty a řekl to vypadá pěkně kolik to stojí ? No Jedlík asi pořád jenom jí :D Pak jsme musely umýt kartány a desky taky nejvíc to naše focení a za náma kartány s nápisem SOU nojo jsme se nudily :D A tenhle celej bezva den jsme zakončili v buse když jsme dělali kraviny a kamarád to po nás opakoval měli jsme celkem slušný zachváty :D Nojo dnešní den zase nejvíc rozhodně někdy musíme zopáknout třeba zítra :P*
PS. - Týnko musíme na Ploutvíčku vzpomínat jenom v dobrém :D :( :/
Tak snad si to alespoň někdo přečetl celé :) A jakej den jste měli Vy ? Jinak přemýšlim o změně přezdívky na Tea co myslíte ?
TeSs :)*

Botky a kraťasy :)

15. května 2013 v 17:53 | TeSs |  Móda
Ahoojky :) Včera jsem byla s mamkou nakupovat :) Chtěla jsem si koupit kraťasy na léto do školy. Nakonec mimo kraťas jsem si koupila i boty úplně luxus a dávam fotky :) Dám Vám se i ceny, ale není to kooupený ve značkových obchodech, ae u nás ve měste u vietnamců mi tam nic jiného nemáme :DD

Kraťasy
- Ceny 250 KČ

Boty
Cena 270 KČ


Vím vím článek o ničem, ale nic lepšího mě nenapadá ani nestíham jsem tu jen na chvilku Vám něco napsat a zase musim ven za psem ;) Tovíte povinnosti čekají
TeSs :)*

Recenze na mobil - Samsung galaxy s advance :)

14. května 2013 v 14:47 | TeSs |  Ostatní
Hello :)) Jak se máte ? Já celkem fajn a mam tu pro Vás konečně recenzi toho novýho mobilu :) Tak snad Vám sem napíšu všechny informace co potřebujete o tomto mobilu vědět a pokud ne máte tu tip mobilu a najdete to všude na netu :)


Funkce:
Mobil má android takže tam jdou všechny hry jako je naříklad pou.

Vzhled:
Stím jsem spokojená. Líbí se mi jak bílej tak i černej (má ho bratr). Někdo mi řekl, že je dcl velkej, ale displej má 4 palce což je u dotykových telefonů normálka.

Focení:
Na fotoaparát si nemůžu stěžovat. Fotí krásné fotky skvěle zaotřuje.

Wifi:
Mobil má v sobě wifi a připojuje se skoro na vše i když je slabej signál. Což e mi hodně líbí a využívam to

Jinak mobil má i ostatní funkce jako je hudební přehrávač, galerie, kalendář atd.

Pokud by Vás něco zajímalo co jsem nezmínila tak se ptejte v komentářích :) Odpovím Vám na vše :)
TeSs :)*

Dneškem zase o rok starší ;)

13. května 2013 v 5:30 | TeSs |  TeSs
Bylo nebylo před 16-ti lety v tento den v tuhle hodinu se narodila v jedné Klatovské nemocnici holčička jménem Terezka. Terezka rostla, rostla a dneska slaví 16-té narozeniny. Ví jí znáte pod přezdívkou TeSs. Ano ano dneska slavím 16-té narozeniny jak řekla kamarádka dneska je ze mě konečně velká holka. Jsem ráda, že to tady s Váma můžu oslavit a třeba příští rok ve stejnej den, ve stejnej čas se stejnýma lidma budu slavit svoje 17-té narozeniny, ale co to je za rok a nikdy nevíme co se stane, ale budeme žít dnešním dnem. Konečně je mi 16 a už nejsem nejmladší ze třídy :DD Jeden dárek už jsem dostala a to od rodičů novej mobil, ale jsem dcl zvědavá co dostanu od BFF celkem se i bojím :DD Tak já se budu loučit papa :**
PS.- Nebojte se nejsem v 5:30 na počítači nene to ještě asi ležim v posteli, ale budu muset vstávat :D Článek jsem přednastavila protože jsem se v 5:30 narodila :)

Jak zamaskovat rýmu způsobenou alergii :)

12. května 2013 v 14:38 | TeSs |  Tipy a rady
Ahooojky :) Jak pak je ? Tak máme tady jaro a to zmanená plno znás trpí nejrůznějšími alergiemi. Můžete jí mít na pyl nebo na cokoliv jiného. Třeba i já trpim alergii, ale jenom když se suší seno já mam sennou rýmu. A proto tu ma i pro Vás pár nápadů jak zamaskovat toho období.

Pampeliška moje fotka :) Nekopírovat. (Na blogu už jednou byla)
Červený nos:
Máš červený noc kvůli rýmě ? Tak ho schovej, protože všichni víme jak nevhodně vypadá, ale pokud nevíš čím ho schovat zkus zelenej krycí korektor. Zelená barva neutralizuje červenou proto pak použij ještě drobt pudru tvé barvy a nosík bude vypadat zase k světu :)

Oteklé oči:
Za oteklé oči často může zvýšená produkce mízní tekutiny. Proto můžeš zkusit lehkou masáž pod okem a nebo intenzivní gel na otelká víčka Hydraphase.

Rozmazaná řasenka:
Když kýcháš občas ti slzí oči a to způsobuje rozmazání tvé řasenky. Proto na toto období si pořidˇvoděodolnou řasenku která pár tvých slz přežije a zůstane dále tam kde má být

Rozpraskané rty:
I tvé rty hodně ovlivní rýma. Buď samotným kýcháním s otevřenou pusou nebo olizováním úst a to způsobuje vysušení a i loupání. Proto bys měla po kapse vždycky mít balzám s hojivými účinky.

Tak snad někomu pár rad pomohlo a třeba to využiejete ? Trpíte alergii ??
TeSs :)*

Vyřazovačka s 1D - 17.kolo

11. května 2013 v 12:55 | TeSs |  Vyřazovačky
Ahoojky jak se máte ? Já se mam celkem fajn no mohlo by být líp kdyby bylo lepší počasí, ale co nic nenaděláme. Teď mam chvilku čas tak Vám sem něco napíšu protože za chvíli přijede babi a budeme slavit bráchovo narozky kterej je má dneska je mu 18 a pak moje které mam v pondělí ;) Bude mi 16 :)
Jinak omlouvám se, že jsem včera nic nepřidala, ale přišla kamarádka tak jsme chvilku byly u nás a pak kdyžp řestalo pršet šly jsme si zaběhat se psem :)

Mam tu další vyřazovačku s klukama z 1D. Vypadla fotka č. 9 a začínám pomalu věřit, že vyhraje fotka Luise, protože zatím tich fotek má nejvíce ;)

Tak která půjde ven jako další ? Já jdu ještě chvilku za tim mým psím miláčkem tak papa :)
TeSs :)*

9.5 - Modely <3

9. května 2013 v 19:52 | TeSs |  Deníček
Ahoojky :) Jak se máte ? Já fajnově, ale jsem unavená z praxe taky jsem celé odpoledne prospala :) Dnešní praxe byla celkem zajímavá. Ráno jsme přišly s Týnkou a Ilčou na dílnu k naší mistrovej (já jí nemam ráda) a mistrová na mě tak Terka si udělá jádrový rohlíčky a já jenom cože jsem to nikdy nedělala :D Ale jo celkem to šlo nebýt Týnky jsem na dně, ale Týnka mi poradila tak jsem to zmákla. Bylo asi půl 9 Týnka s Ilčou zadělávaly modelovací hmotu a já konečně dodělala moje jádrový rohlíčky. Mistrová mi řekla, že půjdu dělat modely celá nadšená, ale to jsem ještě něvěděla co mě čeká. Nejdřív jsem baflery musela obalit v modelovací hmotě potom z toho udělat jablíčka to teda znamená ořidat list a trochu potravinářskýho barviva pak jsem dělala banánky to jsem musela udělat bubáky s čokolády a ještě tam byly hrušky dělaly se stejně jako jablíčka. Pak tam byly baflery ve tvaru srdce to jsem taky musela obalit, ale pak na to vykrájet z modelky kytičky srdíčka to tam nalepit a čokoládou napsat MAMINCE odeneška moje noční můra!!! Neumim sát s čokoládou, ale mistrová mi řekla, že se to naučim a ,že na poprvý to není špatný ;) A pak jsem ještě dělala nějak klauny a pak kulatž baflery jenom zdobila čokoládou kytičkama a motýlkama svojí fantazii jsem konečně mohla využít. Akorát já byla tak špinavá od čokolády se mi nechtělo vyndavat novej mobil tak jsem poprosila Týnku aby mi to fotila, ale nějak zapoměla tak mam vyfocený jen jablíčka tak Vám to ukážu :)


Prosím nesmějte se mi :) Líbí se Vám to ? A co jste dneska dělali Vy ? Jinak plánuji recenzi na mobil nevím kdy možná zítra možná budeo víkendu ještě musim rozplánovat články :) Tak se mějte papík Vaše
TeSs :)*

Jarní fotky *0,2

8. května 2013 v 11:36 | TeSs |  Fotky
Hello :) Jak se máte ?? Týjo už nevím jak Vás mam zdravit :D Asi budu něco googlit.

Mam tu další fotky nebo spíše fotku. Je to mamky kytka rozkvetlá a má jeden úžasnej fialovej květ musela jsem to prostě vyfotit mě se to děsně líbilo :)

Líbí se Vám to ?? A jak si užíváte 1 volnej den ? Já super z novým mobilem možná udělam recenzi :) Tak se zatím mějte papík :*
TeSs :)*

Téma týdne... Čas plyne stále rychleji

7. května 2013 v 14:08 | TeSs |  Témata
Ahoooj jak se máte ? Já se mam dobře :) Dnešní článek se zase pokudism drobet rozepsat na téma týdne :)


Čas. Ten někdy plyne jako voda. Když chceme s někým být déle tak čas běží strašně moc rychle a když chceme aby to třeba utíkalo jako např. ve škole tak to neběží vůbec. Jsou chvíle kdyby jsme chtěli čas zastavit, ale to nejde čas plyne stále dál a ještě rychleji. Vidim to sama na sobě pamatuji minulé narozeniny když jsem slavila 15-tiny a teď za týden budu slavit 16-tiny to není ani možná, že mě už bude 16 let. Za chvíli bude i konec školního roku a každe zase bude o rok na vyšším stupni. Čas je prostě náš nepřítel a nikdy nikdo neví jak sním bojovat. A jakej názor na téma čes plyne stále rychleji Vy ?
TeSs :)*

PNG se Selenou Gomez + přidanej 3D efekt :)

6. května 2013 v 13:05 | TeSs |  Grafika
Čauwesík :) Jak pak je ?? Zase pondělí coo, ale nebojte ještě půjdete 1 den pak doma a pak zase 2 dny nezní to lépe než kdybych Vám napsala už jenom 4 dny ?? :D

Mam tady zase něco s grafiky ano grafici pojďte do mě :D Vím grafiku už bych vytvářet neměla, ale někdy se nudím tak prostě tvořim a tvořim a z toho vzikne něco jako je tohle PNG :D Tady je:


Mě se líbila ta fotka :) Tak co líbí PNG ??
Kopírujte jedině se zdrojem :)
TeSs :)*

Pitbull feat. Christina Aguilera - Feel this moment :)

5. května 2013 v 12:42 | TeSs |  Hudba
Aloha :) Jak se máte ? Já celkem dobře i když zase je neděle a zítra zase na praxi :/ Jak mě se nechce, ale zase bude kopa srandy s holkama tak na to se celkem těším. Snad půjde i Týnka bez ní by to nebylo ono :( Tak uvidíme

Tahle písnička je úplně super posloucham jí pořád a mam jí od Týnky. Už jsem j několikrát slyšela v rádiu a když my jí pustila Týnka hned my jí musela poslat protože jsem jí chtěla :) Tak tady jí máte:


Můžu jí poslouchat prostě pořád :) Líbí se Vám písnička ??
TeSs :)*

Jarní fotky *0,1

4. května 2013 v 15:55 | TeSs |  Fotky
Ahoojky :) Jak se máte ? Já se mam dobře. Je sobota venku hezké počasí kdo by si stěžoval. Když jsme s tátou sekali zahradu měla jsem v kapse mobil tak jsem udělala pár jarních fotek. Fotky nejsou moc hezké, protože už jsem dlouho nic nefotila asi jsem vyšla ze cviku nebo já nevím, ale zase začnu fotit a občas hodím i pár fotek sem na blog. Tak tady jsou fotky které jsem vyfotila dneska :) Na fotkach najdete stromy, oblohu a mého koucourka :)

Jinak chci poděkovat Kattie která mi zase změnila vzhled blogu zase jako vždy je to krásné a tomu vděčím kamarádce kattie z bloguhttp://my-world-k.blog.cz/ Děkuju moc :*

Strom krásně rozkvetlej :) Kdyby to šlo zabrat do detailů uviděli by jste ty krásné červené květy co na sobě má, ale bohužel takhle dobrej mobil nemám :/

Pampeliška :) Ktý nemusim si nic říkat

Obloha ;) Nevím proč, ale mě se líbily ty mraky tak jsem to taky vyfotila

A můj kocourek Mourek :) Nedivte se na tý první fotce mňoukl když jsem ho vyfotila proto vypadá jak vypadá ;D


Fotky nejsou vůbec upravovány :) Jsou vyfoceny na mobil z mobilu přesunuty do PC a z PC dány na blog neprošli žádnou úpravou :) Tak prosím nekopírujte :) Líbí se Vám fotky ??
TeSs :)*

Vyřazovačka s 1D - 16. kolo

3. května 2013 v 19:11 | TeSs |  Vyřazovačky
Hello :) Jak pak je ?? U mě celkem pohoda. Ikdyž ono 3 hodiny sedět na veterině a čekat než konečně přijdem na řadu je unavující i Alan usnul :D Ano ano dneska jsme s tátou museli jet na veterinu, rpotože Alánek si včera udělal něco s tlapkou tak jsme měli strach naštěstí to nebylo nic jenom měl něco v tlapce zapíchnutýho tak mu to vyndala ještě občas pajdá, ale jinak už běhá za míčkem a je v pohodě :)

Je tu další kolo vyřazovačky :) Vypadla fotka č. 2 tedy Nailla. Chudák už tam má poslední fotku tak uvidíme jak dlouho ještě zůstane ve hře :D

Tak a která půjde ven jako další ?? Už pomálu přemýšlim co zvolim jako další vyřazovačku až tahle skončí ;)
TeSs :)*

2. 5 - Akce úplně na nic :D

2. května 2013 v 15:33 | TeSs |  Deníček
(Ta animka je nejvíc :DD)
Ahoojky jak je ? :) U mě úplně na nic a víte proč ? Dneska jsme se neměli učit, protože se dělaj maturity tak aby na škole byl klid tak jsme měli s třídní učitelkou někam vypadnout noa a naše učitelka se rozhodla, že půjdem do parku. Budeme hrát hry a domlouvat výlet. Sraz byl v 9 hodin na konečný tramvaje č.4 tedy u toho parku já jela s BFF už na 8 kvůli Zuzce aby tam nečekala sama, ale ono nás tam bylo už více. Celé ráno pršelo. Konečně bylo 9 a přišla učitelka rozdala nám fotky co konečně přišly jako naše třídní fotky a řekla, že v dešti do toho parku nepůjdem tak máme jet domů. Všichní začali prostestovat, že jsme tam nemuseli jezdit a tak, ale pravdu měli tak my s BFF a se Zuz nastoupily do tramvaje a jely do Plazy si sednou a kecat pak jsem jela k BFF domů a pak před základku čekat na kamarádku. Celej den byl v poho až na t ráno když mi učitelka naštvala, ale co se dá dělat nic aspoň mam fotky :DD Na kterých vypadam jako ... no radši nebudu říkat jako co :D A co jakej den jste měli Vy ? Co chcete jako další článek ?
TeSs :)*