Červen 2013

Demi Lovato - Heart Attack

30. června 2013 v 17:55 | TeSs |  Hudba
Ahooojky :* Jak se máte ? Já celkem fajn, i když jsou prázdniny, ale já se nudím jako vždy. A co Vy a prázdniny ?

Poslední dobou pořád poslouchám Demi Lovato. Ona je nejlepší. Má krásnej hlas písničky a všechno. Poslouchám jí furt a to znamená 24 hodin denně ;D Ona s Taylor Swift jsou pro mě nejlepší zpěvačky. A já vám sem dávám jednu hodně moc známou písničku od Demi a to písničku Heart Attack:
Úplně boží písnička :) Líbí se Vám ? Máte rádi Demi ?

Založila jsem si instagram a budu moc moc ráda když mě follownete :* Vždyžtak tady: http://instagram.com/terezka_lovatic# Zatím tam mam jednu fotku, ale teď je začnu přidávat tak se nebojte :) Každej co mě bude sledovat tak toho budu sledovat i já. Vždyžtak nechte odkaz v komentech ráda Vám budu sledovat.
TeSs :*

29.6 - Výlet do muzea čokolády

29. června 2013 v 11:22 | TeSs |  Deníček
Ahoojky :)* Tento článek patří čtvrtečnímu výletu s mojí bezvadnou třídou do Prahy do Muzea čokolády :)
Ráno jsem vstávala v 5:30 oblékla jsem se a vypravila. S BFF jsme musely jet v 6:10 na autobusové nádraží kde na nás čekaly kamarádky. Jenom co jsme přijely pozdravily Edit s Mončou už jsem věděla, že tento výlet bude stát za to. Jely jsme tramvají na vlakové nádraží kde jsme potkaly zbytek party. Nejela jenom naše třída, ale ještě cukrářky z třídy C1.P. Seděly jsme na schodech a chtěli udělat naší společnou fotku. Všichni jsme koukaly do toho mobilu kde nás fotila paní mistrová a najednou Janina vykříkla: Hele holub a v tu chvíli bylo po fotce všichní totiž uhnuly pohledem na holuba :D Pak ve vlaku jsme seděli v kabince ještě s nějakým chlápkem ten snáma jel celou cestu až do Prahy akorát vystoupil na Smíchově a my až na hlavním. Procházeli jsme se po Praze našli výlohu kde byly šaty za 48 tisíc kdo by je nekoupil co ? :D Pak jsme šli na Staroměstské náměstí a tam měli hodinku rozchod. Nás nejvíce pobavily živé sochy které tam ná nas mluvili a pak když jsme odcházeli tak ten jeden i brečel a říkál pápápá a protože měl v puse píšťalku bylo to srandovnější :D Celou tu hodinku jsme hledaly s holkama KFC nojo holky měli hlad :D Pak jsme se najedly a mířily zpátky na místo kde jsme se měli všichni sejít. Vyrazili jsme do muzea. Bylo to celkem zajímavý říkal nám tam o kakaovníku a pak jsme byly na výrobě pralinek. No nebylo to moc složité, ale když jsme dostali ochutnat no mňam to bylo tak výborné čokoláda se rozpuštěla na jazyku. Prostě senza to bylo. Pak jsme šli do workshopu tam jsme malovali čokoládou. Dcl se mi ten hrošík povedl, ale lepší by bylo kdyby sem ho domů dovezla celýho a ne na milion kousků :D A pak jsme museli jít na vlak. Cesta zpátky byla ještě záživnější než ta cesta tam :D Náš teda spíše Klárčin bezednej koš prostě nejvíc. Nebo když nám v tunelu ulítla záclona z okna a Klárka na ní pojď domů ti říkam. Tak a máš zaracha :D No prostě nejvíc. Pak to celý ještě doplnil Kuba. No byla sranda a na tento den budu vzpomínat celej život. Jsem ráda, že jsem tento výlet mohla prožít stima nejlepšíma holkama na světe s mojí úžasnou třídou C1.R :* <3
TeSs :*

Vyhodnocení neohlášené kontroly affs 0,3

28. června 2013 v 18:06 | TeSs |  Ostatní
Hello, Aloha no prostě a jednoduše čauwes :) Vím mělo to tu být ve středu, ale byla jsem venku s kamarádkou a ve čtvrtek jsem byla na výletu, ale o tom zase jindy teď tu mam to vyhodnocení naší týdenní kontroly affs :) Nebudu to prodlužovat a pod popiskem máte kdo zůstal a kdo ne ;)
Zůstaly tyhle blogy:
pes.blogerka - Měla jsi pozastavenej blog navíc miluju psy a tvůj blog je přesně pro mě :)
maybe-better-choice - Zapsala jsi se a jsi fakt super affs
carrotsforsale - Zapsala jsi se :)
my-world-k - No kattie. tady není co dodat. I kdyby ses nezapsala navždy jseš mé affs
croireque - Zapsala jsi se a mam ráda tvůj blog
tynin-blog - Zapsala jsi se :)
parabaatai - Zapsala jsi se a máš bezva články
jana-janishka - Zapsala jsi se :)
halcyone - Zapsala jsi se a máš bezva články
jkoolca - Zapsala jsi se a mám ráda jak tebe tak tvůj blog
about-crazy-girl - Jsem ráda, že jsi se zapsala :)*
mad-adele - Zapsala ses a mam ráda tvůj blog
vampire-and-angels - Zapsala ses :)
just-girly-things - Jsi neaktivní tak nevidím důvod proč tě mazat
i-need-his-love - Jsi neaktivní proto tě mazat nebudu
imbecile-brunette-life - Nezapsala ses, ale obíháš proto zůstáváš :)


Tyhle blogy mažu:
terka-tess-terez - Affs jsi zrušila, ale navždy budeš můj oblíbenej blog :)
my-smile-blog - Na blog přidáváš a nezapsala jsi se tak tě mažu
so-unknown - Affs jsi zrušila, ale tvůj blog mam ráda tak se tam občas mrknu
swag-smile - Nezapsala ses a stejně neobíháš ;)

Ke každému jsem napsala proč zůstali nebo naopak ne :) Jsem ráda, že se Vás zapsalo tolik a snad to příště bude ještě lepší :*
TeSs :*

25.6 - Prší a prší :)

25. června 2013 v 15:26 | TeSs |  Deníček
Ahooooj :) Jenom chci připomenout do zítra máte čas se zapsat do kontroly affs :) Zapsalo se Vás zatím 12 tak snad ještě někdo přibyde zítra to uzavřu a hned sem hodím článek s výsledkama :) http://terky-life.blog.cz/1306/kontrola-affs-0-3#komentare . Kdo má pozastavenej blog zamozřejmně zůstane, ale kdo ne nemilosrdně ho vyloučím :P
To je zase počasí co ?? Týjo už mě to vážně štve. Dneska jsme šli se třídou no se třídou ;D Přišla asi půlka na náměstí republiky v Plzni. Nevím co tam učitelka chtěla dělat, ale protože pršelo kdo chtěl mohl jet domů a kdo ne mohl zůstat a jít do Plazy si sednout s učitelkou a pokecat. Mě se domů ještě nechtělo tak jsme ještě s pár holkama šly do Plazy. Bylo to fajn kecaly jsme smály se a nakonec došlo i k focení všude vypadam jako dement :D Myslela jsem, že bych Vám sem jednu fotku hodila ta se celkem povedla až na mě a Ilči výraz, ale radši ne ještě by jste se mě lekli :D Jinak mi třídní učitelka nasadila brouka do hlavy. Začala mi překecávat abych přestoupila do maturitní třídy obor ekonomika. Mam druhý nejlepší výzo z celý třídy Janina má nejlepší a ta stejně odchází na jinou školu a já jsem hend za ní, ale z jedný strany se mi tam chce a z druhý zase ne :( Co mam dělat poraďťe :) Je pravda, že cukrářka je pro mě celkem lehkej obor teda až na tu fyziku no :D Ale pořád to neznamená, že chci odejít asi jsem měla v 9 poslechnout tetu dělat příjmačky a možná se dostat na gympl, ale co nechtěla jsem tam jsem tady a už tu asi zůstanu. Nebo co myslíte Vy ?
TeSs :)*

Moje tvorba 0,1

23. června 2013 v 19:24 | TeSs |  Fotky
Ahooojky :) Po dlouhé době zase článek, ale víte co venku je hezky nechci sedět u PC.Jinak určo jsem si všimli zase new vzhledu no jak to komentovat ?? Asi nijak asi ani nemusim říkat od koho to je, protože to je jasné. Je to od té nejlepší bloggerky, grafičky a hlavně kamarádky. Díky kattie.
Dneska jsem se jak si nudila tak jsem si malovala a řekla jsem si proč to sem nedát aspoň se zasměje ještě někdo jinej a ne jenom rodina :D Hlavně neoslepněte neumim malovat a hlavně ani vybarvovat :D Asi začnu malovat černobíle bude to vypadat mnohem lépe :D Tak se na to podívejte i Vy:
Tak a teď jste oslepli jenom říkam rovnou nikomu neplatím operaci očí :D Jinak máte tam i podpis "umělce" :D Nojo to jsem celá já už ani nwm co to tu píšu asi jsem se totálně zbláznila nemá někdo číslo na Bohnice ? Budu ho potřebovat. Tak se mějte papa a užívejte poslední týden školy a já poslední týden než mě zavřou na psychiatrickou léčebnu :D
TeSs :*

20. 6 - Horko neskutečný :/

20. června 2013 v 12:08 | TeSs |  Deníček
Ahuuj :) Jak je ? Jinak chci Vám připomenout stále probíhá kontrola affs http://terky-life.blog.cz/1306/kontrola-affs-0-3#komentare zapsalo se Vás už 7 což mě překvapilo, ale pořád máte čas kontrola trvá týden :)

A co říkáten a to teplo ?? Na mě je to až moc. Vím na léto jsem se těšila a když konečně přišlo chtěla bych aby se drobet ochladilo asi jsem vadná vím :D Ale víte co to je pro psa když máme trénink 3 hodiny na přímm slunci ? Fakt děs i pes mi zdrhá ani se mu nedivim. Včera jsem na tréninku byla a bylo to silný kafe i pro mě, proto zítra asi nikam nepůjde nebo nejen, že klepne pepka mě, ale i chudáka pejska. Tak snad to brzy opadne, ale zase ne snad na tich 17 stupňů jak tvrdí. Takových 28 nebo i 25 by stačilo ne ?? I já se v tom našem bazénu neschladim. Voda má 30 stupňů to ani nejde :D No nic budu končit je mi horko a to jenom píši tento článek :D Tak papa :) A co vy a toto teplé počasí ?
TeSs :*

Kontrola affs 0,3

18. června 2013 v 13:18 | TeSs |  Ostatní
Ahuuj :) Je tu další neohlášená kontrola affs. Vím asi Vás to zaráží, že byla nedávno, ale zase mě skoro polovina neobíhá, proto v tom chci mít pořádek a mít v affs jen ty co mě alespoň 1 za týden oběhnou. Celá kontrola bude trvat týden.

Pokud chceš v affs zůstat vyplň tohle:

- Přezdívka

- Blog

- Proč chceš v affs zůstat ?

Doufám, že se Vás zapíše co nejvíce :) Tak máte týden na to se zapsat. Samozřejmně ty co mají na blogu, že jsou pryč tak v affs samozřejmně zůstanou, nebojte se :)
TeSs :*

Shontelle - Impossible

17. června 2013 v 12:05 | TeSs |  Hudba
Ahooojky :) Jak se máte ? Já celkem fajn akorát mě trápí ta alergie a to je teprve něco. Představte si to, už jenom 2 týdny do školy a pak 2 měsíce prázdnin týjo rychle to uteklo co ??

Mam tu další mojí oblíbenou písničku. Je od známé zpěvačky Shontelle a písničku všichní určitě znáte jmenuje se Impossible. Je strašně krásná a když jí posloucham tak vzpomínam nejlepší ;D

Tak já zase končím, ale nebjte budu se snažit být aktivní denně :) Líbí se Vám písnička ?
TeSs :*

Vyřazovačka s 1D - 19. kolo

14. června 2013 v 10:47 | TeSs |  Vyřazovačky
Ahoojky :) Ano ano vím to, že jsem zase nic nepřidala už 2 dny, ale teď ten život není zrovna nejlehčí. Ale co život nemůže být dokonalej proto i ty problémy k tomu patří. Nechci to tu, ale řešit jenom přece nechci přidělávat starosti ještě Vám :) Jinak jenom doufám, že už taky konečně někdy přidám něco na nový blog daily--fashion.blog.cz kam přidává zatím jenom kattie., ale stejnej důvod jako tady tak prosím koukněte se tam :)

Je tu další kolo vyřazovačky. Vyřadili jste fotku č. 7 tím pádem Liam už tam nemá žádnou fotku. Jsem celkem zvědavá která vypadne jako další :)
Tak vybírejte pěčlivě moc fotek už tam není. Tak jaká půjde ven jako další ?
TeSs :*

New fashion blog :)

11. června 2013 v 18:17 | TeSs |  TeSs
Ahojky :) Ano ano mam nový blog a to s kattie. Blog je o módě a všem okolo. Nebojte se, že už tady nebudu to fakt ne. Tady budu pořád, ale zároveň budu i tam tak bych byla ráda kdybyste nás podpořili jenom přece blog je od včerejška tak ho moc lidí ještě nezná. Pokud se Vám blog bude líbit budu ráda když se zapíšete i do affs :) Těším se, že mě budete podporovat tady, ale i na druhým blogu :)

daily--fashion.blog.cz

TeSs :*

10. 6 - Dnešní den totálně pod psa ;)

10. června 2013 v 18:19 | TeSs |  Deníček
Ahoj všichni :/ Dneska bych se nejradši zahrabala někam pod zem a už nikdy nevylezla. Moje nálada na bodu mrazu. Nejdřív mě dorazila kámoška. Nebaví se z mojí BFF jenom kvůli tomu, že byla nemocná fakt nepochopim a semnou se taky nebaví kvůli tomu, že já se bavim z BFF chápete to ? Já ne :D Potom přišla zástupkyně nám oznámit, že jsme od středy na praxi když jsme měli ýt ve škole. Takže moje sny na opravování známek se náhle rozplynuly no holt budu mít na vysvědčení trojku, ale já jí nechci :( No opravit se mi to bohužel nepovede. A ještě k tomu je mi smutno už jsem skoro 14 dní neviděla Toma ;( Je to fakt děsný být do někoho zamilovaná a pak ho jak dlouho nevidět. Musim ho prostě co nejdříve vidět obejmout a už nikdy nepustit. Kdo někdy byl zamilovanej pochopí jak na to asi jsem. No co neřešit. Jinak těším se na zítřek zase si jdeme s Míšou (BFF) a Janinou sednout a pokecat takže celé moje odpoledne patří jim :) Tak já zase mizím :) Mějte se páčko :* A jakej byl Váš den ?
TeSs :*

Mastička Borozan :)

9. června 2013 v 12:05 | TeSs |  Kosmetika
Ahooojky :) Jak užíváte neděle ?? Já pracuji sušíme seno je to celkem v poho, ale jsem alrgik tak pr mě je to mnohem horší. Ale co musim to přežít a mam na to přece léky ;)

Je tu další recenze tentokrát na mastičku Borozan.

Asi nejsem jediná koho v období rými nebo alergie trpíte odřeným nosem od toho věčného smrknání. Ano ani já nejsem žádná výjimka. Proto jsem vyzkoušela už tolik mastiček a hledala tu pravou která mi bude pomáhat. Konečně jsme našla tu pravou pro mě. Působí je to skvělá mastička a ani tolik nestojí.

Možná si někdo řekne, že je to malé balení, ale vydrží opravdu dlouho. Stačí opravdu málo na to aby jste pokryli to bolestivě odřené místo. Já si to vždycyky natřu na noc aby to mohlo působit a ráno se probudím a nosík je jako novej. Občas všechno nezmizí, ale taky záleží na to jak hodně to máte odřené, ale většina se zahojí :)

Cena: 87 KČ
Dostání: Ve všech léknách

+ Vydrž dlouho
+ Hoodně pomáhá
+ Malá cena

A - žádné není ;)

Tak snad se Vám dnešní recenze líbila :) Tak co vyzkoušíte to ?
TeSs :*

Ordered design # 2

8. června 2013 v 14:02 | TeSs |  Grafika
Ahoojky :) Pár z Vás u jednoho článku napsali, že by jste design chtěli vidět. Vím zase je z 5Angels, ale snažte se nehodnotit ským design je, ale jak je graficky zpracovaný o to mi jde a proto Vám to semka dávam. U minulýho designu skoro každej napsal, že 5A nesnáší. Chápu taky nejsem do nich žádnej blázen, ale když mě kamarádka která je jejich faninka poprosí o design ráda jim lay udělám i když bude zrovna snima. No co mě jde o to se zlepšit v grafice :)

Design je s Terkou z 5Angels. Není můj nejpovědenšjí myslím, že by mohl být lepší, ale co posuďte sami.

Design dělaný pro: Áďu a její blog http://terka-tess-haklova.blog.cz/
Stav: Nastavený
Doba výroby: Hodina a půl :)
Spokojenost: 82%

Tak posuďte sami :) Ale prosím přehlížejte, že je s členkou 5A spíše koukejte na grafické zpracování. Tak líbí se Vám ?
TeSs :)

Téma týdne... Povodně

7. června 2013 v 13:05 | TeSs |  Témata
Čauky :) Jak je ? Dneska pátek a do školy už jenom 3 týdny :) Skvělý ne ?

Téma týdne na blogu.cz na tento týden byly povodně. Asi všichní víme oč jde. Je to přírodní živel kterej jen tak někdy nezastavíme. Někdo si vzpomíná nebo slyšel od rodičů vyprávění z povodní z roku 2002 bylo to asi fakt něco. Já když viděla fotky jak to vypadalo kousek od nás nemyslela jsem si, že to bylo až takový, ale voda byla fakt všude no prostě děs. Nedostali jsme se do města do školy prostě nikam všude byla voda. A letošní povodně ? Asi nebyly o tolik horší jako ty před 11 lety, ale taky spáchali plno škod i pár lidí kvůli tomu přišlo o život. U nás taky byla voda na silnici, ale šlo to projet i když jsme tam málem busem zůstali stát :D Ale bylo to mnohem lepší než minule. Povodně jsou vodní živel kterej je dost špatnej. Lidem to ničí byty, domy a chaty. Lidé přicházejí o životy ničí se jim zahrady a odplouvají jeji věci. Proto přeji všem lidem který někdy chytla povodeň tak Vám držím palce s opravou domů, bytů a chat atd. A co Vy a povodně ?
TeSs :*

Vítězska SuperStar :) Sabča Křováková

6. června 2013 v 13:22 | TeSs |  Stars
Ahoojky jak se máte ? Já celkem fajn, ale jsem děsně unavená. Ráno jsem si vzala prášek na alergii po tom jsem děsně unavená ještě k tomu praxe a ještě včerejší trénink. No dopíšu tento článek a jdu si lehnout abych si drobet odpočala :)

Jinak chtěla bych Vás poprosit o hlas tady :) http://my-smile-blog.blog.cz/1306/3-kolo-sonzviratko#komentare pro 8. TeSs- Mourísek :) Budu ráda za každej hlas :*

Dnešní článek bych chtěla věnovat už podle fotky jste mohli poznat, že to bude článek o nové vítězsce SuperStar a to Sabině Křovákové. Celou dobu co byla v SuperStar jsem jí fandila už od castingu. Když přišla na casting jenom promluvila tak jsem si nemyslela jakej krásnej hlas se v ní skrývá, ale když začala zpívat zamilovala jsem se jí a říkala jsem, že to musí vyhrát. V divadle byla trošku nemocná, ale i tohle na jejím výkonu nic nezměnilo a písničku skvěle odzpívala no prostě krása. Pak byly duety 2 blondýnky se skvělýma hlasama a Savča zase nezklamala a ve finále no vzpomeňte si, že její hlas to prostě musel vyhrát. Neříkam, že ostatn byli špatný to ne, ale Sabča měla výjmečnej hlas. A jakej názor na Sabču máte Vy ? Komu jste fandili ? Dáte mi hlas ?
TeSs :*

20 facts about me (TeSs)

4. června 2013 v 18:17 | TeSs |  TeSs
Ahojky :) Jak se máte ? Já celkem fajn dneska jsem jsem se s druhýma prvákama normálka bavila. Ajéj zjistili, že nejsem nejblbější tak pořád zamnou chodily abych jim radila. Tak tohle přesně jsem nechtěl stačí, že za mnou chodí spolužáci z mé třídy :D
Máte tu 20 faktů o mě ;) Třeba sem napíšu něco co ještě o mě nevíte ;)

1) Mám se fajn
2) Mám BFF který můžu říct úplně všechno
3) Jsem zamilovaná a už 14 dní šťastně zadaná <3
4) Nejsem moc chytrá, ale moje kamarádka mi tvrdí, že jsem génius
5) Miluju zvířata a to hlavně psy
6) Mám moc ráda Taylor Swift
7) Byla jsem běhat s kámoškou a pak jsem měla něco s kolenem, že jsem měsíc musela mít berle :D
8) Jsem kamarádska někdy až moc
9) Mám moc ráda kattie a její designy pro můj blog :* Nevím co bych bez tebe dělala :)
10) Mam ráda školu
11) Chtěla bych do Paříže
12) Jsem špinavá zrzka a celkem mi to dost vadí
13) Jsem mco ráda za lidi co mě ve škole obklopují a podrží když je mi nejhůř
14) Střední školu mam radši než základku
15) Na výzo asi budu bet trojky ;)
16) Chtěla bych udělat závěrečky a jít na nástavbu a mít maturitu
17) Chtěla bych být chytrá :D
18) Moje oblíbené číslo je 15
19) Jsem skoro nejmladší ze třídy
20) Jsem milej a úsměvavej trpaslík :D

Tak snad jste se dozvěděli o mě něco co jste ještě nevědeli :) Chcete abych Vám zase ukázala design kterej jsem dělala pro kamarádku ? Ale upozorňuji je s Terkou z 5Angels :)
TeSs :)*

Free lay # 1 - Fashion

3. června 2013 v 19:17 | TeSs |  Grafika
Ahoojky :) Jak se máte ? Já celkem fajn, ale nejradši bych se jen tak hodila marod a byla doma na prai to vážně nejde. Když jsem si konečně zvykla na třeťáky konečně jsem si snima začala rozumět tak už na praxi nejsou dělají zkoušky a místo toho jsou tam druhý prváci a druháci který vůbec neznam aspoň, že tam mam Iluš :)

Mam tu další lay, ale tenhle je FREE můžete si ho vzít kdokoliv z Vás. Ikdyž silně pochybuji. Nudula jsem se tak jsem zkusila lay s tématém fashion a vzniklo z toho tohle. Myslím, že není nejhorší a moc se mi na něm líbí ty barvy k sobě to ladí atd. no podívajte se sami :)

Budu ráda kdyby si ho někdo vzal :) Kdyby jste měli zájem napište mi na e-mail terezka.kreuzmanova15@seznam.cz že design chcete já Vám napíšu pravidla a jestli chcete popisky do menu. Pak se můžem dohodnout jestli h budete chtít i nastavit nebo jenom poslat bez náhledu :)
Nebojte nekradu hesla fakt to nemam za potřebí, ale pro mě je snaží když Vám to během chvilky nastavím než Vám dlouho vysvětlovat jak design máte správně nastavit. Mam svůj blog a Vaše blogy fakt nechci. Děkuji za pochopení a snad tole nikoho neodradí od toho aby si od lay napsal/a :)
Líbí se vám lay ?
TeSs :*

Pí a jeho život :)

2. června 2013 v 11:10 | TeSs |  Filmy
Ahoojda. Tak jak se můžete všimnut máme zase nový vzhled blogu. Zase děkuji katiie která si zase pohrála a celej blog zase obmněnila ;) Jsi prostě úžasná a patří ti VELKÉ díky :)

Mam tu recenzi na film:

Pí a jeho život

Dobrodružný / Drama
USA / Tchaj-wan, 2012, 127 min

Režie: Ang Lee
Předloha: Yann Martel (kniha)
Scénář: David Magee
Kamera: Claudio Miranda
Hudba: Mychaell Danna
Hrají: Suraj Sharma, Irfan Khan, Tabu a další...

Hlavní hrdina Pí vyrůstal v indické zoologické zahradě, kterou založil jeho otec. Možná by exotickou živnost převzal, kdyby se rodina nerozhodla přestěhovat do studené Kanady, i s některými zvířaty, jejichž prodejem si chtěli zajistit snazší start v nové zemi. Proti tomu se ovšem postavily přírodní živly, které jedné bouřlivé noci potopily nákladní loď, na níž se Pí s rodiči a bratrem plavil. Chlapec se šťastnou náhodou ocitl v záchranném člunu, který zůstal uprostřed oceánu jako jediná připomínka katastrofy. Nezachránil se však sám, spolucestující tvořili poraněná zebra, hyena, samice orangutana a Richard Parker. To nebyl další přeživší člověk, ale mohutný bengálský tygr, který si rozhodně nemyslel, že by se v nouzových podmínkách mělo něco měnit na přirozeném průběhu potravního řetězce. Tak začala neskutečná plavba, během níž se chlapec musel proměnit v muže, aby dokázal obstát v konkurenci jednoho z největších predátorů naší planety a přežít strastiplnou pouť k pevnině.

Moje recenze:
Film jsem viděla včera večer tak dneska ho mam ještě v živé paměti. Film se mi líbil i když na začátku jsem si říkala co to asi bude, ale nakonec se mi to líbilo. Když se jeho rodina rozhodla se přestěhovat do Kanady museli plout přes oceán kde chytli bouřku a pí přišel o svojí rodinu. Zůstal jenom od a tygr Bengálský. Líbilo se mi jak Pí přenechal tygrovi loď obstarával pro něj potravu místo toho aby se najedl sám. Pak tygrovi řekl, že oba 2 byly vychovávany v ZOO stejnm pánem a měl pravdu jak Pí tak tygr měli stejnej příběh. Asi jako každej film tak i tenhle skončil šťastně. Pí se vrátil na pevninu a tygr jmenovaný jako Richard Parker zůstal ve volné přírodě. Film doporučuji ke shlédnutí.

Filmu dávam 85%


Tak snad se Vám novej vzhled blogu líbí :) Co říkáte na film ?
TeSs :*

Ordered design #1

1. června 2013 v 14:37 | TeSs |  Grafika
Ahoooj :) Dneska Vám chci ukázat moje dílo, které jsem vytvářela včera. Je to design pro kamarádku a design je z 5Angels. Vím asi slyšíte 5Angels a už asi ani design vidět nechcete, ale já nesoudim lidi podle toho co poslouchaj a pokud je Anďa má ráda je to její věc a já jsem ráda, že jsem jí design mohla udělat, a že se jí líbí :) Po dluhé době jsem otevřela PS a PF a vzniklo tohle no posuďte sami :)


Design dělaný pro: Anďa a její blog http://milujeme-angee-mishel-wendy.blog.cz/
Stav: Nastavený
Doba výroby: cca. 2 hodiny :)
Spokojenost: 80%

Tak právě jste asi oslepli co ?? Možná budu dělat dessy častěji začalo mě to bavit a občas se tu možná objeví nějakej ten FREE ne uvidíme. Líbí se Vám design aspoň trochu ?? Chtěli by jste někdy design odemě ?
TeSs :*