Červenec 2013

Something ends and something begins again

17. července 2013 v 14:46 | TeSs |  TeSs

Stěhuji blogís a začínám s novým blogem který je sloučený mého a my-world-k . Ano, ano začínám s novým blogem a to s Katheline.

safe-sound.blog.cz

Všechny svoje affs jsem si přepsala i na nový blog a budu ráda, když si mě přepíšete i Vy :) Tak já se loučím, páá
TeSs :*

Téma týdne... Zakázané ovoce

16. července 2013 v 13:45 | TeSs |  Témata
Ahooojky. Dnešní čánek bych zase chtěla věnovat tématu týdne. Tentokrát to je Zakázané ovoce :)

Asi všichni známe příslový: Zakázané ovoce nejlépe chutná, ale co vlastně to zakázané ovoce je ? Pro každého je to něco jinýho.Vždyť když se zamyslíte tak už i Adam s Evou měli zakázané ovoce a stejně ho snědli, proto tak je to i u nás. Máme něco zakázanýho nebo sami nechceme, ale stejně nás to láká. Když 10-ti letýmu zakážete kouřit pro něj to bude zakázané ovoce. Má to zakázaný, ale má touhu to zkusit. Podle mě už každej to co má zakázaného jenom přece zkusil. Pár z Vás toho už litovalo, ale jak se říká: Zakázané ovoce nejlépe chutná a nebo: Zkusit se má všechno, ale až Vám bude 18 zkoušete si co chcete. A proto to co je zákazaný je prostě zakázaný a nemělo by se to zkoušet, ale šáhněte si sami do svědomí kdo už něco zakázaného zkusil :D Podlě me většina z Vás.
Schrnutí toho všeho: Zákazy tu vždycky budou. Něco nesmíte nebo nechcete tu prostě bude. Podle mě je to i lepší, protože co kdyby třeba povolili kouřit, pít alkohol nebo sex od kolika letech chceme ? Vypadalo by to tu asi dost divně proto, nějaké zakázy jenm přece neuškodí.
A co si o zakázaném ovoci myslíte Vy ?
TeSs :*

Vyřazovačka s 1D - 21. kolo

15. července 2013 v 14:36 | TeSs |  Vyřazovačky
Hello :) How are you ? Dobře, dobře zase budu psát česky :D Týjo dneska by jsme to seno měli sklidit tak uvidíme a pokud ne brácha se tomu zase vyhne jako dneska. Měl jízdy v autoškole tak jsem to všechno musela udělat já s dědou tak snad se to sklidí jinak zítra na protest nebudu dělat nic :D

Mam tu další kolo vyřazovačky. Týjo už jsme skoro u konce a já pořád nevím ským uděám tu další :( No snad mě něco napadne. Minulé kolo vypadla fotka číslo 14
Už je tam jen 5 fotek. Která půjde ven jako další ?

Jinak po dlouh době jsem zase přidala článek na můj 2. blog :) Budu ráda, když se kouknete a okomentujete http://daily--fashion.blog.cz/. Budu se snažit přidávat pravidelně zkusím denně, že někdy přidám něco já a někdy něco kattie. ale nevím jestli se mi to podaří taky by jste museli komentovat :))
TeSs :*

14. 7 - Práce, relax a pořád dokola

14. července 2013 v 13:53 | TeSs |  Deníček
(Ááno zase další animace :D Milujůů <3 )
Ahoj :) Jak se máte ? Nejdřív se chci omluvit za to, že nepřidávam, ale já chtěla přidat, ale nešel mi internet tak to prostě nešlo snad chápete. Jinak mam se celkem fajn venku je hezky tak celý odpoledne trávíme venku. Teďkom od pátka zase máme plno práce se sušení sena. Jak já to nesnáším :/ Všechno mě bolí fakt děs, ale je sranda s tátou tam děláme hlouposti a nebo si říkáme vtipy nejvíc. To je ráce pak tak hodinka oddych a pak zase znova a ještě zítra a pak zase na jak dlouho bude klídek jupíí. Za týden mají naši dovolenou a to bude boží budem jezdit po výletech atd. Už to pomálu začínám plánovat kam pojedem když nejedem do zahraničí. Zase to svěřili tý pravý :D Už zase nevím co psát tak než psát nějaké bludy to radši nebudu psát nic :D To bude milionkrát lepší.
Večer možná oběhnu affs uvidím podle nálady :)
TeSs :*

Taylor Swift - Red

10. července 2013 v 14:51 | TeSs |  Hudba
Ahoooojky :) Jak se máte ? Já úplně super, protože jsem zjistila něco co jsem zjistit chtěla :) A co jinak jak Vy užíváte prázdniny ?

Už jste viděli a slyšeli novej videoklip Taylor Swift ? Videoklip je na písničku Red ze stejnojmeného CD-čka. Videoklip není jako každej tento je z koncertu, proto uvidíte jak to probíhá na jejím koncertu, tak se určitě podívajte a napište Váš názor :)

Tak snad se Vám :) Co na něj říkáte ? Tak už neseďte u PC a užívejte si prázdniny :))
TeSs :*

9. 7 - Dneska relaxuji :)

9. července 2013 v 15:27 | TeSs |  Deníček
Měla jsem zase vyhlídnutou animku, ale tomuhle obrázku jsem nemohla oddolat :) <3
Ahuuuj jak se máte ? Já fajne dneska jsem se rozhodla nic nedělat jen tak relaovat a užívat si volno a bez starostný život od školy. Včera jsem celý den byla pryč. Ráno nejdřív na kontrole s kolenem do čtvrt na 12 a pak od půl 1 s BFF venku. Jinak koleno už mam v pořádku ještě musim dobrat nějaký protizánětlivý prášky, ale jinak je to ok :) A s BFF ? To bylo prostě nejvíc. Naše chození po obchodech vždycky zabíjí. Sháněla boty a když se jí nějak líbily neměli její velikost jo naštve nebo když se jí líbí triko a mají ho jenom v růžové :D Dost jsme se nasmály. Potom jsme si vzaly deku a šli si lehnout jen tak na trávník tak u bytovek kde bydlí byla sranda, četly jsme si časopis a pak zničehonic byla bitka a mlátily jsme se časopisama :D Nojo to jsme celý mi. Potom jsme šli k jezu, že si namočíme nohy. Mě hned zčervenaly a BFF se mohla strhat smíchy. Nemůžu za to, že když je namočim do studené vody přestanou se prkrvovat moje vada no. A pak jsem bohužel musela jet domů, ale plánují za ní ještě tento týden jet a nejspíš půjdem do tý nově otevřený kavárny těšing :) Jinak Miško moc děkuji za skvělý den :* A dneska se jen tak poflakuji. Jenom jsem čistila klec morčeti a jinak koukala na TV nebo se bavila s kamarádem. A jakej den jste měli Vy ?

Jinak budu ráda když si přečtete článek o barevných modních doplňcích na blogu, kterej mam s kattie.

Omlouvám se, že píši pořád jen deníčky, ale baví mě teď asi nejvíce a z prázdnin mam hodně zážitků
TeSs :*

5.7 - Šikula jménem TeSs

5. července 2013 v 20:22 | TeSs |  Deníček
Ani nevíte jak mě ty animky baví jsou úplně luxus ;DD
Ahooojky :) Jak se máte ? No já už celkem fajn. A chcete říct proč ten nadpis šikula jménem TeSs ? Hlavně se nesmějte. Ráno asi jako skoro každý jsem dávala rohlík mému psovi. !Pozor dávam mu to už 4 roky! Ale dneska byl nějak obzvlášť divokej a já mu to podávam ještě říkam pomálu a ne on se mi zakousnul do palce. No jako bolí to ještě teď, ale tekla drobet krev a hlavně já nemůžu ohnout palec a mam tam 2 červené čáry od zubů. Mamka se směje, že to vypadá jako zebra ;DD Mam jako kdyby ten palec byl jako dřevěnej jako kdyby fakt byl ze dřeva a já ho necítila tak táta, že mě vezme k doktoru, ale řekla jsem NE tak se nikam nejelo, ale pokud mě to bude bolet tak budu muset, ale já nechci :( Teď to ještě bolí, ale už ho trošku ohnu ikdyž to jde z tuha, ale furt lepší než ráno tak snad se to ještě zlěpší a bude to pak ještě lepší no uvidíme. Jinak den celkem fajn, ale víte co mě trápí, že brácha je celý dny pryč s kamarádem a já sedim doma, protože v tom našem zapadákově nikdo není :( A jakej den jste měli Vy ?
TeSs :*

Schauma - Cotton Fresh

4. července 2013 v 14:55 | TeSs |  Kosmetika
Ahoojky :) Všímáte si toho, že přidávam pravidelně ? :D Ale za to můžete Vy. Tak si ten článek zasloužíte:

Recenze na Schauma - Cotton Fresh

Určitě všechny holky co máte dlouhé vlasy znáte když si je umyjete a pak je nemůžete rozčesat ? Ano i tohle prožívám já proto si kupuji "kondicionér" kterej mi pomáhá moje umyt vlasy rozčesat. Koupila jsem to v drogerii Teta.
Na ještě mokré vlasy nastříkejte "kondicionér" a rukama vetřete do vlasů. Pak stačí vlasy rozčesat. Nádherně voní a určitě se Vám to bude líbit. Bohužel koupila jsem to celkem dávno a nepamatuji si cenu. Ještě musím dodat, že dlouho vydrží :))

Tak snad se Vám dnešní recenze líbila a já si zase musím vymyslet s kým bude ta další :)) Líbila se recene ?
TeSs :*

3.7 - Začínam si prázdniny užívat :))

3. července 2013 v 11:38 | TeSs |  Deníček
Ahooojky jak se máte ? Vím asi blbá otázka když jsou prázdniny, ale já se mam super. Konečně jsem si prázdniny začala užívat a nejsem otrávená každým dnem. Jinak ano tipujete dobře animace mě opravdu baví i když píšu tento článek napsala jsem teprve 2 řádky a už mi bolí hlava :D Kdyby jste mě viděla včera asi by jste si nemysleli, že jsem 16-ti a hlavně zdravá holka, ale, že jsem blázen a potřebuji někam zavřít. Šla jsem běhat se psem nebo spíš takhkle si to každej myslel, ale mi zůstali na louce za naší vesnicí a tam dělali spolu kraviny nebo spíš on a já se ho snažila fotit. Mít nějakou kvalitní fotku klidně Vám sem jednu hodím toho mýho střelenýho miláčka, ale všechny jsou mázlí on byl pořád v pohybu :D A co Vy plánujete na dnešek ? Jinak na dnešek plánuji to co včera zase jít "běhat" se psem a zůstat za vesnicí, ale mamka si plánuje, že budem jezdit na kole :/ Bojim, bojim, ale na psa si čas udělám vždy i když pijedu s kol no noc tak se zase budu loučit tak papa :** Jinak jsou letní měsíce všichní jste už měli alespoň 1 zmrzlinu a já Vám sem dám fotku jedný co bych si nejradši dala
TeSs :*

Vyřazovačka s 1D - 20. kolo

2. července 2013 v 14:06 | TeSs |  Vyřazovačky
Ahuuj :) Jak se máte ? Já celkem fajn. Venku je hezky sluníčko svítí ptáčkové zpívájí a já možná dneska poprvé za celé prázdniny vypadnu z domova na 2 hodinky :D Hoodně co ? Ale ještě ani nevím jestli mě mamka pustí, ale budu doufat, že jo jinak fakt umřu doma už mi to fakt nebaví.

Tak a je tu další kolo naší vyřazovačky. Nějak jsem na to zapomněla, proto další kolo je tu až teď tak se nezlobte. Vypadla fotka Zayna. Tak uvidíme která vypadne jako další :) Jinak koho typujete na vítěze ?
Jinak jsem moc moc ráda, že i o prázdninach komentujete :) Tak která půjde ven jako další ? :)
TeSs :*

A je to tu prázdniny :))

1. července 2013 v 15:17 | TeSs |  TeSs
A je to tu. Letní prázdniny na které jsme všichní čekali :)) Nemohla jsem si tu otázku odpustit a zeptat se Vás jaké bylo vysvědčení ?? :) Já jsem měla 1 trojku z fyziky mi zkazila celé vysvědčení, ale zlepšila jsem 5 předmětů a nezhoršila ani jeden úspěch. A co plánujete na prázdniny ?? Já nemám v plánu nic. Budu doma občas půjdu ven s kámošema a nebo se psem, ale na dovolenou nikam nejedu. Možná pojedu na tábor od cvičáku, ale že by se mi chtělo se psem někam jet na 14 dní to říct nemůžu. Ale asi by to stálo za to stima děckama by byla sranda a asi bych na to vzpomínala ještě hooodně moc dlouho. No uvidím ještě se musíme domluvit s lidma a hlavně jestli pojede Venny bez ní nejedu nikam. A jak to bude s blogem o prázdninach ? Blog rozhodně nepozastavim nic takovýho. Články tu budou klidně by tu mohli být denně, ale plno z Vás komentovat nebudou, protože jste pryč což chápu tak když tu bude pár komentů hodím sem další článek snad chápete. Tak si prázdniny užívejte :))
TeSs :*